Bu açıdan çocukların cep telefonu ya da bilgisayar üzerinden
eriştiği medya türleri konusunda bilinç kazanması gerekmektedir. 2000 sonrası
kuşağın, aşırı dijital öğeye maruz kaldığı ilk kuşaklar olduğu belirtilebilir. Bazı araştırmacılar ilk neslin medya kullanımının, kaygıyı tetiklediğini
savunmaktadır.

  • Shadowplay’e, Microsoft Windows Mağazası’ndan satın alınan oyunların videolarını kaydedebileceğiniz ve ekran görüntülerini yakalayabileceğiniz UWP desteği eklendi.
  • Metroid ve Minecraft karışımı olarak tarif edilen yapımda platform ve keşif öğeleri de yer alıyor.
  • Spotify ödemelerini Nays Kart’ınla yap, %50 hediye para kazan.
  • Gelişmiş efektler için 7 yeni filtre, 18 farklı renk ve filtreleri bir araya getirme özelliği ile muhteşem fotoğraf düzenleme özellikleri eklendi.

Sadece Oyun Filtresi menüsünden eklemek istediğiniz filtreyi seçin. Ayrıca tercihlerinizi hatırlayacak ve tekrar oynadığınızda filtreleri baştan indir apk 7 slots uygulamanıza gerek kalmayacak şekilde güncelleme yaptık. Fotoğraf Modu için, size [Insert] tuşuna basarak menüyü gizleme seçeneğini sunuyoruz.

Giriş yapmak için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

Aylık Shot with GeForce yarışmamıza katılın ve fotoğraflarınızı paylaşın. GeForce Experience artık GPU ve CPU’nun enerji tüketimi, pil deşarjı, görüntü kalitesi ve kare hızları arasında optimum dengeyi bularak oyun sırasında pil ömrünü uzatan Battery Boost 2.0’ı destekliyor. Battery Boost 2.0, tüm platformu gerçek zamanlı olarak kontrol etmek için yapay zeka kullanılarak tamamen yeniden tasarlandı.

Oturduğun yerden sana özel faizlerle kredini kullan, ihtiyaçlarını karşıla. Tıkla Gelsin’deki markalardan dilediğini seç, siparişini ver Nays ile öde %20 hediye para kazan. Bandicam, harici video cihazlarını (bir web kamerası, Xbox / PlayStation, akıllı telefon, IPTV vb. Gibi) kaydedebilmenizi sağlar. Bandicam, 4K UHD Video ile çeşitli 2D / 3D oyunları kaydetmeyi ve 480 FPS Video’yu yakalamayı mümkün kılar.

Moy 4 Virtual Pet Game

Android işletim sistemli bir akıllı telefona ya da tablete sahip olmanın en iyi yanlarından biri, rakibi Apple iPhone ve iPad’lere kıyasla daha geniş bir mobil oyun seçkisine sahip olmak. Google, söz konusu indirebileceğiniz uygulamalar ve oyunlar olduğunda konuya Apple kadar kısıtlayıcı yaklaşmıyor, haliyle oyunlar da bu yaklaşımdan nasibini alıyor. Artık oyun videolarınızdan .GIF dosyaları oluşturabilir, bunları doğrudan Facebook, Google veya Weibo’da paylaşabilirsiniz.

Windows’un kurulum dosyaları olan EXE dosyaları gibi, herhangi bir APK dosyasını Android’li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Ayrıca cihazınızda ne kadar boş depolama alanı olduğunu kontrol etmekte de yarar var. Bazı oyunlar sadece birkaç yüz MB kaplayacak kadar küçük olsa da, bazısı 20 GB’a kadar uzanan boyutlara ulaşabiliyor. Neyse ki Android cihazların çoğuna harici olarak SD kart takılabiliyor. Luck be a Landlord’da cebinizde kalan son kuruşu alıp bir kumar makinesine atıyorsunuz ve ev sahibinize kira ödemek için para kazanmaya çalışıyorsunuz.

Bu kanunların aksine olması halinde programın kullanımını teşvik etmiyor veya yasaklamıyoruz.