Read more about задачі на логіку here.

Дитина розвиває логіку і мислення в ігровому форматі. Коли осінь вмирає на сивому-сизому вітрі, ми старієм на рік, і немає на долю управи. Подвір’я аж сяяло чистотою, і острівці квітів цвіли по ньому там і там. Останнє, на чому було зроблено акцент, — це на манері спілкуватися. Миколка увімкнув світильник, що стоїть на приліжковій тумбочці.

Переставте три сірники так, щоб вийшло чотири однакових квадрата. Приберіть 5 сірників так, щоб залишилося тільки 5 рівних трикутників. Перші такі задачі з’явилися близько 3000 років тому в Китаї, задовго до появи самих сірників. В Китаї вже тоді існували геометричні вправи з фігурами, складеними з бамбу-ковимх паличок однакового розміру. Однак до наших днів дійшли лише деякі зі старовинних задач.

Після кожної головоломки ми вказали свій розв’язок. У деяких завданнях може бути кілька правильних варіантів відповіді і це нормально. Гратися з сірниками на сайті ЛогікЛайк безпечно й  корисно.

На схемі всі сірники дійсно стикаються один з одним. Хочу зазначити, онлайн намалювати таку фігури набагато простіше, ніж викласти так справжні сірники. Задача вирішується досить просто. Чотири сірники, що утворюють ромбовидну частину ручки ключа, потрібно перемістити на стрижень ключа, так щоб three квадрата були викладені в ряд. Для рішення задачі будемо пересувати сірники, які складають нижню частину хвоста і тулуба, а також нижній плавник нашої риби. Перемістимо 2 сірники наверх, а один вправо, як показано на схемі.

Перекладіть eight сірників так, щоб вийшло 4 квадрата. З допомогою 10 сірників розділіть внутрішню частину великого квадрата (без «віконця») на 5 рівних між собою частин. Перекладіть чотири сірники так, щоб вийшов будинок. Варто відзначити, що за екраном комп’ютера онлайн цю задачу вирішити дуже важко. А от якщо взяти реальні сірники, то головоломка розгадується набагато простіше. Такий підхід дуже допомагає початківцям-«логікам», і  більшості обізнаних поціновувачів «сірникових» завдань – теж до душі.

Які види подібних завдань існують? Як підготуватися до співбесіди? Відповіді на ці та деякі інші запитання ви знайдете в нашому матеріалі. Під час розв’язання таких задач сірники ламати не можна.

логічні задачі з сірниками з відповідями

Погодьтеся, що у реальному житті цей навик зайвим не буває. Коли ви впораєтеся з цим простим завданням, складіть з тих же шести сірників три рівних квадрата. Відповідь до задачі 16. 2 великих квадрати і 1 маленький. Відповідь до задачі 13. 1 великий і 2 маленьких квадрати.

Підказки, рішення і пояснення допоможуть навчитися вирішувати будь-які завдання. ЗАВДАННЯ №6 Перекласти один сірник так, щоб утворилася правильна відповідь. ЗАВДАННЯ №5 Перекласти один сірник так, щоб утворилася правильна відповідь. Перестав три сірники таким чином, щоб у результаті вийшло три однакові квадрати.

Так ми отримуємо three квадрата 1 на 1 сірник і four квадрата зі сторонами довжиною в половину сірника. Дуже часто на співбесідах задають завдання про мотузку і екватор. Її суть полягає в тому, що наша планета по екватору перетягнута мотузкою. При цьому той, хто тримає мотузку, поступово збільшує її довжину до 10 метрів. Безпосереднє ж питання полягає в тому, чи зможе жива істота пролізти в зазор, який утворився між Землею і мотузкою. Відповідь до задачі 10.

логічні задачі з сірниками з відповідями

Із сірників викладено кілька трикутників. Приберіть 4 сірники так, щоб залишилося тільки 3 трикутники. Прибрати 5 сірників і зробити 5 трикутників. Із сірників викладено 9 однакових трикутників всередині одного великого. Приберіть 5 сірників так, щоб залишилося тільки 5 однакових трикутників. Прибрати 5 сірників і зробити три трикутники.

Поширеною є професійна класифікація логічних завдань. Не можна подивитися, якого кольору ваш капелюх, але можна домовитися про якийсь принцип, за яким відповідати всім. Розташування капелюхів — випадкове, комбінації можуть бути будь-якими, вам видно всі капелюхи, які розташовані перед вами.

Потрапити в рейтинг ЛогікЛайк може кожен. Досить вирішити завдань. Хто займається регулярно і з задоволенням, стають кращими в своєму місті чи навіть в країні. З шести сірників, два з яких розламані навпіл, потрібно скласти квадрат. Із 6 сірників складіть three рівних квадрати.

  • За короткий проміжок часу ти не лише випробовуєш свої сили, але й удосконалюєш логічне мислення.
  • Чотири трикутники зі стороною в 2 сірники, і два зі стороною в 1 сірник.
  • Отримати three квадрати – перекласти four сірники.
  • 2 рубля і 1 рубль.
  • Як підготуватися до співбесіди?

Однак у той же час більш нові і вдосконалені завдання досить схожі за структурою своєї побудови. Ще одна популярна задачка – завдання про eight монет. Претенденту пропонується уявити, що у нього є eight монет, але 1 з них – фальшива, вона ж важить менше, ніж інші 7. При цьому завдання полягає в тому, щоб всього за 2 зважування визначити, яке саме. Логічні завдання, з якими ви зустрінетеся на робочому інтерв’ю, не завжди будуть мати однозначну остаточну відповідь (хоча існують і такі приклади). У багатьох випадках завдання роботодавця – це простежити логічність ваших думок.

Для того, аби рак рухався в інший бік, забери ліву клешню, ліву частину морди та хвоста. У небі одна, в землі немає, а у баби їх цілих дві. Перетворіть цей дріб в число 1/3, не додаючи і не збавляючи сірників. Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись. З 35 сірників викладена фігура, що нагадує «спіраль».

Цю задачу пропонували розв’язати розробникам на співбесіді, і вона більше пов’язана безпосередньо з програмуванням, ніж попередні приклади. Ви можете грати в них на самоті або влаштувати веселі змагання з друзями. ЗАВДАННЯ №2 Перекласти два сірника так, щоб корова дивилася в інший бік. Потрібно перемістити лише один сірник, щоб  виправити рівняння.

Приберіть 4 сірники, щоби залишилося тільки 5 трикутників. Якщо виникли складнощі з вирішенням тієї чи іншої головоломки, не поспішайте заглядати в відповіді, хоча вони розташовані нижче умов завдання. Адже ви позбавите себе задоволення своїми силами знайти правильне рішення.

логічні задачі з сірниками з відповідями

Інша майже легендарна історія приписує авторство Льюїсу Керролу. Зазначимо, що вона дуже просто розв’язується на папері, але якщо хочете хардкору — спробуйте розв’язати в голові. У вас є два відрізки мотузки. Кожен такий, що якщо підпалити його з одного кінця, він горітиме рівно 60 хвилин. У вас є нескінченний запас води та два відра — на 5 літрів та three літри.

Відповідь до задачі 12. Один маленький і один великий квадрат. Відповідь до задачі 3. 1 великий, 1 середній та 1 маленький трикутник. Пересуньте 1 сірник так, щоб замість 9 трикутників вийшов. Перекладіть один сірник так, щоб рівність стала правильною.

На сьогоднішній день принципи поділу досить різноманітні. Як тільки його капітал досягає величини N доларів, він оголошується переможцем і залишає казино. Цю задачу пропонували розв’язати для вступу до Школи аналізу даних у лютому 2014 року.

Додати 2 сірники – отримайте три трикутники. До фігури з двома повними трикутниками додайте 2 сірники, щоб отримати 3 трикутники. Перекладіть один сірник таким чином, щоб рівність залишилося вірним. Потрібно перекласти один сірник так, щоб вийшло вірне рівність. Необхідно перекласти 3 сірники так, щоб отримати рівно three квадрата.

Пролунав дзвінок, що сповістив про початок навчального року. Старший брат почав грати у футбол, і я теж захотів поганяти м’яч. Доберіть приклад до кожного типу складного речення. Лектор довго говорив про шляхи подолання кризи в економіці, проте це мало цікавило аудиторію. Розглядалося питання, як організувати літній відпочинок і про роботу пасажирського транспорту в цей період. На LogicLike.com діти вчаться міркувати, розвивають логіку, здібності до математики і пізнавальний інтерес.